Сервіс

Сервісний відділ компанії БК Технологічне БЮРО

Сервісний відділ компанії БК Технологічне БЮРО здійснює пуско-налагоджувальні роботи нового обладнання, ремонт та сервісне обслуговування техніки, що вже експлуатується, а також постачання всіх необхідних запасних частин.

Фахівці сервісного відділу мають великий досвід з ремонту та налагодження деревообробного обладнання. Інженери-наладчики готові виїхати на підприємства замовників і надати екстрену допомогу, а також навчити персонал і провести планові роботи з сервісного обслуговування.

Завдяки багаторічному досвіду роботи та широким напрацьованим контактам з багатьма виробниками деревообробних верстатів по всьому світу, співробітники сервісного відділу компанії БК Технологічне БЮРО можуть здійснювати сервісну підтримку обладнання, що експлуатується на Вашому підприємстві, за підтримки його безпосереднього виробника.

Постачання запасних частин від провідних виробників деревообробного обладнання здійснюється сервісним підрозділом компанії в найкоротші терміни. Кваліфіковані співробітники нададуть Вам допомогу у розміщенні замовлення.