Бренди

Виробники деревообробного обладнання

  • WEINIG (Німеччина). Концерн є найбільшим світовим виробником верстатів та систем для обробки масивної деревини. Під маркою WEINIG кілька спеціалізованих підприємств пропонують спектр продукції, який повністю покриває весь технологічний ланцюжок від сировини до кінцевого виробу. У портфелі концерну WEINIG з 2010 року представлені інноваційні та перспективні рішення для обробки деревних матеріалів, у виробництві яких використовується компетенція, накопичена за понад 100 років досвіду.  Заснований у 1905 році.  Головний офіс: Таубербішофсхайм, Німеччина. Компанія БК Технологічне БЮРО є локальним партнером концерну WEINIG в Україні, здійснює технічну підтримку, а також реалізує верстати та обладнання концерну. Тел. +38 044 490 55 50. E-mail: Weinig@tekhno.pro.
  • HOLZ-HER (Німеччина). Компанія HOLZ-HER є підрозділом деревних матеріалів концерну WEINIG. Фахівці HOLZ-HER розробили, запатентували та застосували у виробництві своїх верстатів низку унікальних конструктивних рішень, які дозволили цьому устаткуванню швидко завоювати визнання деревообробників у всьому світі. Сьогодні під цією маркою випускається найкраще деревообробне обладнання та обладнання для виробництва меблів, яке приваблює насамперед бездоганною якістю та надійністю. В даний час компанія випускає кромкооблицювальні верстати, системи ЧПУ для щитових матеріалів, обладнання для розкрою щитових матеріалів. Заснована у 1914 році. Головний офіс: Нюртінген, Німеччина. Компанія БК Технологічне БЮРОє локальним партнером концерну HOLZ-HER в Україні, здійснює технічну підтримку, а також реалізує верстати та обладнання концерну. Тел. +38 044 490 55 50. E-mail: Holz-her@tekhno.pro.
  • ORMA (Італія). Заснована наприкінці 60-х, Orma Macchine працює вже понад 50 років у галузі виробництва гідравлічних пресів, в основному для деревообробної промисловості. Було зроблено довгий шлях. Крок за кроком вивів компанію на лідируючі позиції на внутрішньому та міжнародному ринках. Виробничі потужності розташовані в Італії. Контроль якості, новаторський дух, орієнтованість на клієнта та його проблеми, висока конкурентоспроможність зробили Orma Macchine ідеальним партнером для всіх компаній від найменших до великих промислових груп. Головний офіс Бергамо, Італія. Підприємство БК Технологічне БЮРО є локальним партнером Orma Macchine в Україні, здійснює технічну підтримку та реалізує обладнання компанії. Тел. +38 044 490 55 50. E-mail: Orma@tekhno.pro.
  • NEVA (Чехія). Компанія NEVA – TRADE s.r.o. була заснована далекого 1793 року. Після 2000 року виробництво значно розширилося, було збудовано нові споруди, придбано нові виробничі технології, у тому числі технологія тонкого розпилу. В даний час компанія здійснює виробництво, продаж та обслуговування верстатів, обладнання та інструментів для обробки деревини, таких як рамнопильні верстати, тонкорізні рамні пилки, полотна пилок, тонкорізні розпилювальні горизонтальні стрічкові пилки, верстати з ЧПУ (CNC) для заточування полотен пилок, полотна пилок , стелітування. Заснована у 1793 році. Головний офіс: м. Кардашова Речіце, Чехія. Підприємство БК Технологічне БЮРО є локальним партнером NEVA в Україні, здійснює технічну підтримку та реалізує обладнання компанії. Тел. +38 044 490 55 50. E-mail: Neva@tekhno.pro.
  • STOMANA (Болгарія). АТ “ЗММ – СТОМАНА” – фірма з багаторічним досвідом та традиціями у галузі машинобудування. До 1991 року була одним із найбільших виробників металорізальних машин та обладнання для ливарної промисловості в Болгарії. У 1991 році, з метою забезпечення можливостей для більш ефективного управління бізнесом в умовах швидко мінливого та висококонкурентного середовища, фірма переорієнтувала свою виробничу діяльність і перейшла до розробки та виробництва деревообробних машин. В останні роки АТ “ЗММ – СТОМАНА” розробило виключно багатий асортимент верстатів та обладнання, призначених для сектору обробки деревини та виробництва виробів з дерева: одноопераційні, двоопераційні та багатоопераційні машини, фугувальні верстати, рейсмусові верстати, свердлильні машини, циркулярні пилки, ф стрічкові пили, токарні верстати, окантувальні та стрічкові шліфувальні машини, аспіраційні пристрої. Заснована у 1945 році. Головний офіс: м. Сілістра, Болгарія. Підприємство БК Технологічне БЮРО є локальним партнером Stomana в Україні, здійснює технічну підтримку, а також реалізує обладнання компанії. Тел. +38 044 490 55 50. E-mail: Stomana@tekhno.pro.
  • KUPER (Німеччина). KUPER – це міжнародна компанія середніх розмірів із приблизно 250 співробітниками у штаті головного офісу в Рітберзі та відділеннями продажів у Фрайбурзі/Брейсгау, Корбуссені/Тюрінгені та Берліні. KUPER розробляє, виробляє, продає верстати та обладнання як для великих промислових виробництв, так і для невеликих «кустарних» майстерень. Компанія пропонує деревообробне та пакувальне обладнання, як нове, так і б/в, а також клейову нитку для зрощування шпону. Головний офіс: м. Рітберг, Німеччина. Кваліфікованим, надійним представником та постачальником продуктів, матеріалів фірми KUPER в Україні вже багато років є компанія Технологічне БЮРО. Тел. +38 044 490 55 50. E-mail: Kuper@tekhno.pro.
  • WEEKE (Німеччина). Протягом понад 70 років Weeke випускає потужні верстати для меблевої та столярної промисловості. Шлях компанії в галузь розпочався у 1954 році з першим у світі верстатом для вставки замків. Завдяки великій лінійці обладнання, включаючи обробні центри з ЧПУ, фрезерні верстати з ЧПУ, верстати для свердління та верстати для свердління з ЧПУ, Weeke продовжує лідирувати в галузі інноваційних рішень галузі, забезпечуючи швидші та ефективніші технологічні можливості для виробників усіх розмірів. Weeke тепер відомий як HOMAG. Всі обробні центри з ЧПУ, маршрутизатори, свердлильні та дюбельні машини для вставки, раніше затавровані під назвою Weeke, тепер затавровані під ім’ям HOMAG.
  • HOLZTECHNIK (Україна). Торгова марка Holztechnik з 2017 року зареєстрована в Україні, як вирбник якісного деревообробного обладнання, верстатів для виробництва меблів. Підприємство БК Технологічне БЮРО є ексклюзивним представником HOLZTECHNIK в Україні.
  • FE-MA-TECH (Німеччина). На сьогоднішній день кімнання успішно працює по всій Європі у сфері виробництва обладнання, а також сервісу систем для нанесення клею. За роки наполегливої праці над технологіями роботи з клеями FE-MA-TECH вдалося досягти дуже серйозних успіхів. Зараз можна об’єктивно сказати, підприємство обслуговує основну масу найбільших індустріальних виробників, які працюють з поліуретановими клеями у сферах виготовлення кухонних меблів, меблів для ванних кімнат та офісних меблів. Крім підприємств виробництва меблів та деревообробки, обладнання FE-MA-TECH та сервіс знайшли широке застосування у харчовій та пакувальній промисловості. Скрізь, де передбачається робота з поліуретановими клеями, FE-MA-TECH може виявитися оптимальним та вигідним рішенням.